Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Problemy ze sprawami wizowymi
PostNapisane: 10 lut 2015 22:06 
Pocz─ůtkuj─ůcy

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 lis 2013 14:31
Witajcie!
Z g├│ry przepraszam je┼Ťli b─Öda to glupie pytania ale temat wizy to dla mnie czarna magia. Dosta┼éem placement ju┼╝ jaki┼Ť czas temu, w zak┼éadce Wiza na mojej aplikacji pojawi┼éo si─Ö, ┼╝e VISA FORMS zosta┼éy ju┼╝ wydrukowane prawie miesi─ůc temu. I tutaj zaczyna sie problem. Czyta┼éem, ┼╝e wysy┼éaj─ů na maila skany DSu aby sprawdzi─ç czy wszystko jest ok. Nic takiego nie otrzyma┼éem, ┼╝aden list mi jeszcze nie przyszed┼é do domu r├│wnie┼╝ ;)
W zak┼éadce s─ů opcje do uzupe┼énienia Embassy i Embassy Appointment Date. Kiedy mam je uzupe┼éni─ç? Teraz czy mam czeka─ç, a┼╝ do┼Ťl─ů mi wszystkie potrzebne dokumenty?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 lut 2015 22:53 
Expert

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 maja 2014 23:43
Z tego co wiem, wszystkie info dot wizy na stronie CA wypelnia Twoj konsultant, Ty nie robisz nic dopoki CA Nie odezwie sie do Ciebie z info o rozpoczaciu procedury wizowej ( ja dostalam maila z dokladna instrukcja wypelnienia wniosku i oplatykrok po kroku, a nastepnie zostalam przez CA umowiona na spotkanie w konsulacie).
Jesli masz jakies watpliwosci zawsze mozesz zadzwonic do swojego konsultanta lub boura w Warszawie.
Niemniej jednak wydaje mi sie, ze wizy to tak od marca - skoro chca by ktos byl studentem musza poczekac az chociaz mniej wiecej sesja dobiegnie konca ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 lut 2015 04:44 
Expert

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 sty 2012 12:42
Wszystko w zak┼éadce Visa wype┼énia CA, pracownik do tego wyznaczony. Ty czekasz na papiery, kt├│re przyjd─ů, Ty wype┼énisz, zrealizujesz instrukcj─Ö, ode┼Ťlesz, a oni Ci podadz─ů dat─Ö wizyty, itd. Co do ds. w pdf, to w zesz┼éym roku nie wszystkim wys┼éali, ┼╝eby sprawdzi─ç dat─Ö. Pewnie nie ma problemu je┼Ťli napiszesz do biura i si─Ö upomnisz. Nawet jak wy┼Ťl─ů DS z b┼é─Ödem, to jest to do naprawienia (ja tak mia┼éam w 2012r i poprawn─ů wersj─Ö podpisywa┼éam na spotkaniu w konsulacie).

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 02 mar 2015 18:24 
Expert

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 maja 2014 23:43
Hej - czy ktos z was moze wie -'przy wypelnianiu wniosku o wize jako returner jest pytanie o date wydania poprzedniej wizy i "lenght of stay" - podaje tam 4 months jako dlugosc waznosci wizy czy dokladna dlugosc pobytu w usa (102 dni) ?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 02 mar 2015 19:09 
Obeznany

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 pa┼║ 2012 18:55
Ja podaje faktyczn─ů ilo┼Ť─ç dni/tygodni ile by┼éam w Stanach :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 5 ] 

Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Bing [Bot] i 4 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do:  
´╗┐ cron
Korzystanie z Witryny oznacza zgod─Ö na wykorzystywanie plik├│w cookie, z kt├│rych niekt├│re moga by─ç ju┼╝ zapisane w folderze Twojej przegladarki. Wi─Öcej informacji mo┼╝na znale┼║─ç w Polityce prywatno┼Ťci w sprawie ciasteczek. ┼üukasz Karwowski for Camp America

statystyka

Designed by Łukasz Karwowski for Camp America