Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Jakie szanse dostania wizy turystycznej
PostNapisane: 05 lut 2015 20:50 
Wtajemniczony

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 wrz 2013 21:11
Witam. Jakie mam szanse otrzymania wizy turystycznej ?? W stanach juz bylem rok temu na Campie i wróciłem w terminie. Mam rodzinę w stanach, która ma obywatelstwo. Nigdy nie byłem karany i jestem nadal studentem

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu┼é: Jakie szanse dostania wizy turystycznej
PostNapisane: 06 lut 2015 06:19 
Expert

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 sty 2012 12:42
http://usa.info.pl/ Temat├│w dotycz─ůcych Twojego pytania jest tam kilkana┼Ťcie.
Je┼Ťli masz co┼Ť, co Ciebie tu trzyma (praca, szko┼éa), jeste┼Ť w stanie to udowodni─ç papierkiem, okre┼Ťlisz realny czas pobytu na wizie turystycznej (tj. nie po┼é roku), masz jakie┼Ť tam minimalne pieni─ůdze itd. Do tego rodzina jest legalnie, ma obywatelstwo, Ty sam by┼ée┼Ť na J1 i wr├│ci┼ée┼Ť w terminie. Jakby┼Ť chcia┼é zosta─ç nielegalnie/z rodzin─ů, to ju┼╝ by┼Ť to zrobi┼é, wi─Öc nie widz─Ö powodu, dla kt├│rego mia┼éby┼Ť nie dosta─ç wizy turystycznej.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 2 ] 

Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do:  
´╗┐
Korzystanie z Witryny oznacza zgod─Ö na wykorzystywanie plik├│w cookie, z kt├│rych niekt├│re moga by─ç ju┼╝ zapisane w folderze Twojej przegladarki. Wi─Öcej informacji mo┼╝na znale┼║─ç w Polityce prywatno┼Ťci w sprawie ciasteczek. ┼üukasz Karwowski for Camp America

statystyka

Designed by Łukasz Karwowski for Camp America