Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: p┼éatno┼Ť─ç za wiz─Ö- bank pocztowy
PostNapisane: 01 cze 2014 10:53 
Expert

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 maja 2014 23:43
hej, mam pewien problem dotycz─ůcy p┼éatno┼Ťci za wiz─Ö
oczywi┼Ťcie dosta┼éam i kilkukrotnie przeczyta┼éam instrukcje wizowe od camp america ale nadal nie rozumiem pewnej rzeczy dotycz─ůcej p┼éatno┼Ťci

camp america jako jedyn─ů uznawan─ů form─Ö p┼éatno┼Ťci podaje te w banku pocztowym,
po wej┼Ťciu na odpowiedni─ů stron─Ö nie wiem czy mam tam zak┼éada─ç konto(na stronie jest napisane zeby tak zrobic, post─Öpuj─ůc wed┼éug instrukcji)
czy mo┼╝e mam konta nie zak┼é─ůda─ç , a jedynie wydrukowa─ç druk dla banku pocztowego (tak by wynika┼éo z instrukcji camp america) , zanie┼Ť─ç go na poczt─Ö, zap┼éaci─ç i tyle?

bardzo prosz─Ö o pomoc kogo┼Ť kto robi┼é to te┼╝ w tym roku gdy┼╝ chcia┼éabym dokona─ç p┼éatno┼Ťci jutro rano, ┼╝eby jak najszybciej m├│c wys┼éa─ç dokumenty a biuro camp america jest czynne dopiero od 11

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 01 cze 2014 11:04 
hej;) nigdzie sie nie rejestruj ani tez nie zakladaj zadnego konta!! Wydrukuj sobie wzor oplaty wizowej (tak z tymi XXX), udaj sie do banku pocztowego. na miejscu pani w okienku bedzie wiedziala o co chodzi i rozszyfruje Ci ten nr konta;) tylko koniecznie bank pocztowy bo na poczcie nikt Ci nie pomoze;)

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 01 cze 2014 11:12 
Expert

ok w takim razie drukuje ten druk - owszem mamXXX ale to wiem ze ma byc, natomiast poza tym to nie ma tam zadnych moich danych ani nic innego "specjalnego" co swiadczyloby ze to moj druk a nie kogosc innego - rozumiem ze tak ma wlasnie byc i dopiero pani w banku pocztowym wklepie moje dane??

dzi─Öki za pomoc!

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 01 cze 2014 13:49 
Pocz─ůtkuj─ůcy

Do┼é─ůczy┼é(a): 18 mar 2014 11:55
Pani w banku pokazujesz paszport i jego nr + twoje dane b─Öd─ů na druku potwierdzaj─ůcym

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 01 cze 2014 14:18 
dasz Pani w okienku DO+druk to bedzie wiedziala co z tym zrobic:) ja nie bralam ze soba paszportu tylko sam dowod;)

G├│ra

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 01 cze 2014 15:53 
Expert

Ok, dzieki wam bardzo :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 

Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 5 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do:  
´╗┐
Korzystanie z Witryny oznacza zgod─Ö na wykorzystywanie plik├│w cookie, z kt├│rych niekt├│re moga by─ç ju┼╝ zapisane w folderze Twojej przegladarki. Wi─Öcej informacji mo┼╝na znale┼║─ç w Polityce prywatno┼Ťci w sprawie ciasteczek. ┼üukasz Karwowski for Camp America

statystyka

Designed by Łukasz Karwowski for Camp America